KRJ:n alaiset kouluratsastuskilpailut 11.05.2013

Järjestyspaikka: Akileya, AKIL7166
Vastuuhenkilö: weelow, VRL-00563
Kilpailupvm: 11.05.2013
VIP: 07.05.2013

Rajoitukset
- Luokkiin otetaan korkeintaan 30 osallistujaa
- Yksi ratsastaja / kolme (3) ratsua / luokka
- Yksi hevonen saa osallistua yhteen luokkaan
- Kilpailut ovat kaikille avoimet, mutta huomaa että
- - - Ponit ja ponikokoiset korkeintaan Va B -luokkaan

Ratsastajan VRL-tunnus (+ seuraan kuuluminen) on pakollinen
Hevosen VH-tunnus on vapaaehtoinen
Tulokset arvotaan puolueettomasti arvontakoneella (lyhyt arvonta)

Ilmoittautumiset sähköpostitse osoitteeseen virtuaaliwee@gmail.com
- otsikolla Akileya KRJ036-040 (kaikki kutsut) tai Akileya KRJ037 (tämä kutsu)
- muodossa: Luokka nro [rivinvaihto] Ratsastaja (VRL-00000) - Ratsu VH00-000-0000

Väärin otsikoineet/ilmoittautuneet hylätään ilman erillistä ilmoitusta!

Luokat
1. Vaativa B - 30/30 TT
2. Vaativa A - 30/30 TT
3. Prix St. Georges - 19/30 TT

Osallistujat & tulokset

1. Vaativa B, 30 osallistujaa
1. Kolibri (VRL-12569) - Thaqib ox VH13-003-0004 
2. Sorel (VRL-00884) - Jadem Shalya VH01-003-9874 
3. Sorel (VRL-00884) - Sanelma VH13-018-0556 
4. Pierre (VRL-10531) - Remrock VH05-066-5148 
5. helllu (VRL-10359) - Nalja Tõnis 
6. Susanna (VRL-03881) - Suvililja 
7. Susanna (VRL-03881) - Oldsfell's Roma 
8. Kolibri (VRL-12569) - Sarmadee Talawat VH13-003-0133 
9. Kolibri (VRL-12569) - Daliyah ox VH13-003-0007 
10. Milja (VRL-00692) - Petoska AK 
11. mori-mori (VRL-11325) - Damn Inkspot VH13-006-0089 
12. weem (VRL-02470) - Foxlike Breezy 
13. Sorel (VRL-00884) - Sunrises Zicory VH02-003-0277 
14. turjake (VRL-07415) - Roibrant Geri 
15. turjake (VRL-07415) - Yorkshire Trussardi 
16. Pierre (VRL-10531) - Malkamäen Merituuli VH13-018-0533 
17. Nalee (VRL-10484) - Trabajador HFA 
18. weem (VRL-02470) - Breezy Remus VH12-035-0198 
19. Nalee (VRL-10484) - Efflorescence HFA 
20. Pierre (VRL-10531) - Eastmaniac VH13-139-0001 
21. Jannica (VRL-04799) - A.D. Lilla Camilla 
22. Nalee (VRL-10484) - Solecito HFA 
23. weem (VRL-02470) - Sassette Luxus VH12-029-0192 
24. helllu (VRL-10359) - Maya 2782 
25. Milja (VRL-00692) - Aavan Lapinnoita 
26. Milja (VRL-00692) - Mörkövaaran Veikko 
27. Pipsa (VRL-08409) - Honnête Yemanar 
28. Jannica (VRL-04799) - NM's Dominique 
29. Susanna (VRL-03881) - Oldsfell's Casanova 
30. turjake (VRL-07415) - Väinölän Latína 

2. Vaativa A, 30 osallistujaa
1. Hirnaus (VRL-11675) - Katarina SWE 
2. helllu (VRL-10359) - Fifthy Doy 
3. Milja (VRL-00692) - Koston Reetu 
4. Sorel (VRL-00884) - Sadek Farejase 
5. weem (VRL-02470) - Re-Step 
6. Kolibri (VRL-12569) - CZ Izaz Asayl VH13-003-0129 
7. Hirnaus (VRL-11675) - Dominic xx VH13-006-0096 
8. Hirnaus (VRL-11675) - Fifhty Doy 
9. weem (VRL-02470) - Triumph Krypton 
10. Jaana K. (VRL-03669) - Zorella Of Djinn VH12-040-0031 
11. turjake (VRL-07415) - Berto Ameera 
12. Pierre (VRL-10531) - Eastmaniac VH13-139-0001 
13. Jaana K. (VRL-03669) - Mirlo of Djinn VH12-040-0032 
14. Kolibri (VRL-12569) - Nigrum Ebony VH13-003-0009 
15. Susanna (VRL-03881) - Jester de Poemé 
16. Sorel (VRL-00884) - Irving Dawn VH11-026-0109 
17. Susanna (VRL-03881) - Édell de Poemé 
18. Sorel (VRL-00884) - Dashan Emir VH03-003-4758 
19. Nalee (VRL-10484) - Cuidadosa 
20. Milja (VRL-00692) - Suprant Lanai VH13-031-0050 
21. Nalee (VRL-10484) - Feliza 
22. turjake (VRL-07415) - Diamante Grande 
23. Susanna (VRL-03881) - Enya de Poemé 
24. Pierre (VRL-10531) - Westruby VH13-207-0001 
25. Pierre (VRL-10531) - Remrock VH05-066-5148 
26. juco (VRL-10957) - Matthew LAC 
27. Milja (VRL-00692) - Aavan Miko 
28. weem (VRL-02470) - Suprant Wellbrave 
29. Nalee (VRL-10484) - Rumoroso HFA 
30. turjake (VRL-07415) - Forella 

3. Prix St. Georges, 19 osallistujaa
1. Hirnaus (VRL-11675) - Inside My Life 
2. Pipsa (VRL-08409) - Indigo´s Diva 
3. Susanna (VRL-03881) - Cherié de Poemé 
4. Susanna (VRL-03881) - Coctail de Poemé 
5. turjake (VRL-07415) - Provhet van Athel 
6. Susanna (VRL-03881) - Alvar de Poemé 
7. weem (VRL-02470) - Organza Krypton 
8. mystic (VRL-11734) - Ramachandra VH04-087-6210 
9. weelow (VRL-00563) - Zenobia 
10. weem (VRL-02470) - Lanvin Krypton 
11. mystic (VRL-11734) - Khosral SIX 
12. mystic (VRL-11734) - Duarte 
13. turjake (VRL-07415) - Scaon da Vinci 
14. weelow (VRL-00563) - Imaculada 
15. Nalee (VRL-10484) - Deceosa HFA 
16. weem (VRL-02470) - Odelie DON 
17. weelow (VRL-00563) - Teresinha 
18. turjake (VRL-07415) - Capodecina 
19. Nalee (VRL-10484) - Carmencita 'If